állásajánlataink

Amennyiben állásajánlatunk felkelti érdeklődésedet, jelentkezhetsz Hozzánk a lap alján található Űrlap kitöltésével.

Csatlakozz hozzánk és legyél egy egyre dinamikusabban fejlődő fémipari vállalkozás tagja!

Összeállító LAKATOS

 pozícióban

A hídelemek gyártásának egyik meghatározó cége, a Four4fly Kft. Cégünk egy 2019-ben alapított vállalkozás, mely célként tűzte ki a hazai ipar fejlesztését, megbízható beszállítói bázist biztosítva mind a magyarországi, mind a határokon túli megrendelőknek az acélszerkezet gyártás, fémmegmunkálás területén.

Főbb feladatok, munkák:

  • acélszerkezetek gyártása
  • rajznak megfelelő előkészítés és összeállítás
  • a legyártott szerkezetek, munkadarabok minőségi ellenőrzése
  • helyszíni szerelés kiviteli tervek alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszakirajz olvasási készség
  • Önállóság, megbízhatóság
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz, igényes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Fémiparban szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőséget
  • Versenyképes jövedelem, megegyezés szerint
  • Belső képzési lehetőségek
  • Azonnali kezdés

Állásra jelentkezés

    Acélszerkezetek gyártása